Pośrednik finansowy OVB z kandydatem
Stawiamy na rozwój

Możliwości rozwoju w OVB

U nas nigdy nie stoisz w miejscu. W OVB każdy pośrednik finansowy przechodzi przez zaplanowany i wieloetapowy plan kariery, który umożliwia ciągły rozwój. Nasz system kariery gwarantuje każdemu posrednikowi finansowemu równe szanse awansu – bez względu na pochodzenie, wiek czy płeć. Oznacza to, że o Twojej ścieżce kariery nie decyduje przełożony, tylko Twoje własne osiągnięcia. Jeśli pracujesz z odpowiednim zaangażowaniem i posiadasz profesjonalne umiejętności, z pewnością osiągniesz sukces w OVB.

Start jako pośrednik finansowy

Zgłoś się do nas i zrób pierwszy krok na drodze swojej kariery!

Twój plan kariery w OVB

W naszym planie kariery każdy pośrednik finansowy przechodzi przez te same szczeble kariery. Osiągnięcie kolejnego etapu wiąże się zawsze z kształceniem teoretycznym i szkoleniami, a także ze spełnieniem wymogów w praktyce. Rozpoczynasz swoją karierę jako praktykant i stopniowo zdobywasz wiedzę teoretyczną i praktyczną oraz przejmujesz odpowiedzialność za stale rosnący zespół. Jeśli jednak nie czujesz się dobrze w zarządzaniu zespołem i chcesz w pełni skoncentrować się na doradzaniu swoim klientom, mamy dla Ciebie odpowiednią koncepcję. Bez względu na to, którą opcję wybierzesz, nigdy nie jesteś sam - lider zespołu i współpracownicy zawsze Cię wspierają, zarówno zawodowo, jak i emocjonalnie.

Pośrednik finansowy OVB wygłasza przemówienie

Twoje możliwości rozwoju dzięki Planowi Kariery OVB

Zwiększanie kompetencji

Dzięki gruntownym szkoleniom i dokształcaniu Twoja wiedza z zakresu finansów i ubezpieczeń będzie systematycznie pogłębiana i aktualizowana.

Trening umiejętności miękkich

W ramach Planu Kariery rozwijane są również Twoje umiejętności społeczne i osobiste, dzięki czemu kontaktując się z Klientami możesz być dla nich odpowiednim partnerem. Koncentracja na swoich umiejętnościach przywódczych zapewni Ci osiąganie wyższych szczebli kariery.

Zwiększaj swoje wynagrodzenie

Nasza zasada dotycząca wyników obowiązuje również w obszarze wynagrodzeń. Z każdym awansem, rośnie Twoja pensja. Tylko Twoje zaangażowanie, nakład czasu i wysiłek decydują o Twoim wynagrodzeniu.

Zwiększ swoją odpowiedzialność

Wraz z liczbą współpracowników rośnie również stopień odpowiedzialności. Musisz zadbać o to, aby Twój zespół zawsze skupiał się na swoich celach, a jednocześnie czuł się komfortowo.

Zrób pierwszy krok

Zgłoś się do nas już teraz i podążaj do sukcesu własną drogą.

Nasza oferta edukacyjna i szkoleniowa

Rozpoczynając pracę w OVB jako pośrednik finansowy, otrzymasz gruntowne szkolenia, w których przekażemy Ci wiedzę jak zostać profesjonalistą w dziedzinie finansów i ubezpieczeń. I to jeszcze nie koniec Twojej edukacji z nami. Dzięki regularnym seminariom, wydarzeniom i warsztatom, dostosowanym do Twojego poziomu kariery, nasi eksperci z OVB i z iinych instytucji zadbają o to, abyś mógł stale doskonalić i poszerzać swoje kompetencje.

Gruntowne wykształcenie jako podstawa

W początkowym okresie pracy w OVB uczymy Cię wszystkich niezbędnych podstaw, jakich potrzebujesz jako pośrednik finansowy. Szkolenie podstawowe umożliwia świadczenie klientom fachowego doradztwa.

Pośrednicy finansowi OVB klaszczą podczas wykładu

Szkolenia w dziedzinie finansów i ubezpieczeń

Aby jak najlepiej doradzać swoim klientom, musisz opanować swoje narzędzia pracy i być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami. Ważna jest tutaj nie tylko wiedza na temat konkretnych produktów, ale także znajomość przepisów i regulacji mających wpływ na rynek finansowy i ubezpieczeniowy.

Pośrednik finansowy OVB przedstawia prezentację przed grupą pośredników finansowych

Szkolenie w zakresie umiejętności miękkich

Bycie pośrednikiem finansowym nie oznacza tylko bycie profesjonalistą. Dla swoich klientów, ale także dla współpracowników, jesteś osobą zaufaną, która musi reagować na ich potrzeby w sposób empatyczny. Dlatego nieustannie szkolimy Twoje kompetencje społeczne i osobiste.

Pośrednicy finansowi OVB wchodzą po schodach

Dalszy rozwój dzięki wykonywanej pracy

Uważamy, że właściwe połączenie teorii z nauką zawodu w praktyce jest optymalnym sposobem na rozwój zawodowy. Każdy dzień pracy pośrednika finansowego u nas jest inny. Równolegle uczysz się radzić sobie z różnymi sytuacjami i wyzwaniami i stale się rozwijasz. Ponadto nigdy nie jesteś sam - możesz liczyć na wsparcie doświadczonych współpracowników i przełożonego.

  • Ucz się czegoś nowego każdego dnia poprzez urozmaicony dzień pracy.
  •  W zespole ćwiczysz odpowiedzialność, kompetencje społeczne i zdolności przywódcze.
  • W kontaktach z klientami trenujesz umiejętności miękkie, takie jak empatia, otwartość i komunikatywność.
Pośrednik finansowy OVB doradza klientowi

Zalety samozatrudnienia

Jako niezależny pośrednik finansowy w OVB możesz czerpać korzyści z bycia przedsiębiorcą prowadzącym działalność na własny rachunek:

  • elastyczne godziny pracy, praca w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin w przyszłościowej branży
  • wysokie zarobki
  • praktyczne kształcenie i szkolenie na wszystkich szczeblach kariery
  • wsparcie ze strony Centrali OVB w Warszawa
  • praca na miejscu w Twoim regionie, elastyczne miejsca pracy
  • decyzyjność i odpowiedzialność za własny sukces
Niezależni radośni pośrednicy finansowi OVB
Chcesz dowiedzieć się więcej o swoich możliwościach rozwoju w OVB?

Skontaktuj się z pośrednikiem finansowym w Twojej okolicy.