Mężczyzna patrzy na laptopa, szukając informacji
U nas liczy się osobowość

Twoje szanse na zrobienie kariery jako pośrednik finansowy OVB

Aby rozpocząć u nas karierę jako pośrednik finansowy, nie musisz wpisywać się w określony schemat. Szukamy ludzi z charakterem. Nie interesuje nas  perfekcyjne CV. Przeciwnie, uważamy, że rozwijasz się wtedy, gdy wychodzisz poza swoje ramy i ograniczenia. Szukamy ludzi autentycznych, kierujących się w życiu sercem i rozumem, którzy potrafią pracować z pasją. Dlatego u nas można rozpoczać pracę, mając różnoraki start zawodowy.

Aplikuj na stanowisko pośrednika finansowego OVB

Bez względu na to, jakie masz dotychczasowe doświadczenia zawodowe, dajemy Ci możliwość rozpoczęcia współpracy z OVB!

Zostań pośrednikiem finansowym nie mając wykształcenia kierunkowego

Nie musisz być specjalistą w dziedzinie finansów, żeby rozpocząć z nami współpracę. Dzięki naszym szkoleniom dla pośredników finansowych dowiesz się od podstaw wszystkiego, czego bedziesz potrzebował w przyszłej pracy. Od samego początku zdobywasz doświadczenie w pracy zespołowej. Praktyka zdobywana w pracy jest dla nas kluczowa. Ale najważniejsze jest to, że jesteś w pełni zaangażowany, a to czym się zajmujesz, robisz z pasją.

Młody kandydat z rowerem jako pośrednik finansowy OVB

Zmiana zawodu z możliwością rozwoju kariery

Karol Żukowski jest pośrednikiem finansowym w OVB od 2015 roku. Pracę w branży finansowej rozpoczął nie mając wcześniejszego doświadczenia zawodowego. Systematycznie brał udział w szkoleniach, pogłębiając swoją wiedzę, ponieważ uważa, że stały rozwój jest podstawą sukcesów w pracy. Dzięki szkoleniom oferowanym przez OVB, każdy otrzymuje szansę zostać specjalistą ds. finansów. Ważną rolę w karierze Karola odegrał jego przełożony, który od pierwszych dni wspierał go i pomagał w osiąganiu umiejętności potrzebnych w zawodzie pośrednika finansowego. W rezultacie Karol Żukowski zyskał wiedzę i umiejętności, które dziś pomagają mu w codziennej pracy.

Młody kandydat z tabletem jako doradca finansowy OVB

»W tym roku zdałem maturę i cieszę się, że mam już za sobą szkołę średnią. Późniejsze studia lub kursy dokształcające oznaczałyby poświęcanie jeszcze więcej czasu na zagadnienia teoretyczne, które są dalekie od codziennego życia. To nie dla mnie, bo chciałbym od razu zacząć pracować. Poczatkowo nie wiedziałem nawet, że pracę w OVB można zacząć zaraz po szkole i dzięki kontaktom z Klientami i bardziej doświadczonymi kolegami z zespołu uczyć się fachu pośrednika finansowego. Jak na razie idzie mi to bardzo dobrze i mam już wiele planów na przyszłość związanych z OVB.«

Zostań pośrednikiem finansowym jako student

Kończąc studia otrzymasz optymalne warunki do wykorzystania swojej wiedzy w życiu zawodowym. Mając odpowiednie ambicje, możesz szybko się rozwijać, a nawet prowadzić własny zespół. Możesz również aplikować do nas jeszcze w trakcie studiów. W ten sposób zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe jeszcze przed ukończeniem studiów.

Młody kandydat w okularach jako pośrednik finansowy OVB
Kandydat w okularach rozmawia z doradcą finansowym OVB

»Ukończyłam studia licencjackie z ekonomii, ale już na studiach zdałam sobie sprawę, że nie wyobrażam sobie pracy bez bezpośredniego kontaktu z ludźmi. Będąc pośrednikiem finansowym, uważam, że moje oczekiwania zostały spełnione - moje kompetencje społeczne i empatia są wykorzystywane, a jednocześnie pozostaję wierna swojej branży. Mam również bardzo duże możliwości rozwoju i awansu.«

Chcesz wejść do świata finansów?

U nas nauczysz się wszystkiego, co jest ważne w Twojej pracy w charakterze pośrednika finansowego.

Zostań pośrednikiem finansowym po powrocie do pracy zawodowej po dłuższej przerwie

Powrót do pracy zawodowej po dłuższej przerwie wcale nie jest łatwy. Powrót po dłuższym pobycie zagranicą, zakończenie kształcenia, czy urlop rodzicielski -  jest wiele powodów osobistych, zawodowych lub zdrowotnych, aby zrobić sobie przerwę. U nas, w sposób elastyczny decydujesz, kiedy, gdzie i jak długo chcesz pracować. W ten sposób znajdziesz indywidualny rytm pracy, który idealnie do Ciebie pasuje.

Uśmiechnięta kandydatka na pośrednika finansowego OVB
Uśmiechnięta kandydatka rozmawia z doradcą finansowym OVB

»Po ukończeniu socjologii dość szybko poszłam na urlop macierzyński. Mam dwoje dzieci i przez ostatnie lata nie miałam czasu, ani ochoty na podjęcie pracy zawodowej, ponieważ chciałam poświęcić swój czas rodzinie. Teraz moje dzieci są na tyle samodzielne, że poczułam potrzebę znalezienia nowego wyzwania. Jako pośrednik finansowy w OVB mogłam bez problemu rozpocząć codzienną pracę. Sama decyduję kiedy i gdzie pracuję, tak, że nawet przy dzieciach mogę wykonywać wymagające zadania, które dają mi satysfakcję i do mnie pasują.«

Zmień zawód i zostań pośrednikiem finansowym nie mając doświadczenia branżowego

Wiele osób jest niezadowolonych ze swojej pracy, ale nie ma odwagi niczego zmienić. OVB oferuje doskonałą okazję do zmiany zawodu. Nawet bez fachowej wiedzy i doświadczenia w branży finansowej będziesz mieć możliwość dołączyć do naszego zespołu jako pośrednik finansowy i nauczyć się wszystkiego, czego potrzebujesz do swojej pracy.

Włącz opcję zawodowy reset i rozpocznij swoją karierę jako pośrednik finansowy!

Uśmiechnięty kandydat na pośrednika finansowego OVB
Uśmiechnięty kandydat rozmawia z doradcą finansowym OVB

»Jako sprzedawca detaliczny, w  mojej codziennej pracy lubiłem stały kontakt z klientem. Dlatego postanowiłem rozpocząć swoją nową pracę w OVB. Pierwsze kroki były dość łatwe, ponieważ początkowo poznawałem pracę w OVB w niepełnym wymiarze godzin, nie rezygnując z mojej dotychczasowej profesji. Dziś pracuję jako doradca finansowy i cieszę się, że podjąłem taką decyzję. Czasami warto spojrzeć nieszablonowo i spróbować czegoś nowego.«

Skorzystaj z okazji i dołącz do OVB jako pośrednik finansowy

Wyślij nam swoje zgłoszenie i dowiedz się więcej o swoich możliwościach w OVB.

Pośrednicy finansowi stają się ekspertami w swojej branży

Jeśli jesteś już profesjonalnie związany z branżą finansową, ale nie widzisz możliwości rozwoju w swojej obecnej pracy, znalazłeś się we właściwym miejscu. Doskonałe możliwości rozwoju zawodowego, urozmaicona codzienna praca i kontakt z Klientami wprowadzą dynamizm do Twojego życia zawodowego.

Dzięki swojemu dotychczasowemu doświadczeniu w dziedzinie finansów możesz szybko piąć się po szczeblach kariery.

Uśmiechnięty kandydat w okularach starający się o pracę doradcy OVB
Uśmiechnięty kandydat z doradcą finansowym OVB i tabletem

»15 lat temu rozpocząłem pracę w branży finansowej i ubezpieczeniowej. Mam już duże doświadczenie w tej branży, ale w pewnym momencie poczułem potrzebę wzięcia na siebie większej odpowiedzialności i kierowania własnym zespołem. OVB dało mi taką możliwość. Obecnie prowadzę duży zespół, który chętnie korzysta z mojego doświadczenia i profesjonalnych rad. Tutaj liczą się Twoje autentyczne osiągnięcia. Jeśli jesteś zaangażowany w pracę, możesz szybko osiągnąć sukces i przejąć odpowiedzialność.«

Zostań pośrednikiem finansowym w dojrzałym wieku

Nigdy nie jest za późno na zmianę profesji i rozwój swojej kariery. Postrzegamy zaawansowany wiek nie jako przeszkodę, ale jako szansę. W końcu zdobyłeś już w swoim życiu wiele doświadczeń, które mogą przynieść korzyści Tobie, Twoim Klientom i współpracownikom. Zamiast wylądować na bocznym torze,  z nami jesteś znów na pierwszej linii.

Wielu naszych doradców pracuje nawet na emeryturze, ponieważ czerpią przyjemność z pracy, a elastyczny czas pracy pozwala na optymalne dostosowanie jej do indywidualnej sytuacji życiowej.

Doświadczony kandydat na pośrednika finansowego OVB
Doświadczony kandydat szuka kariery jako doradca finansowy OVB

»Zanim przejdę na emeryturę, chcę jeszcze popracować, przekwalifikować się i rozwijać w innej niż dotychczas branży. Ostatnio jednak moje starania pokazują, że wielu pracodawców nie chce mnie zatrudnić ze względu na mój wiek. Przypadkowo od znajomych dowiedziałem się o możliwości pracy jako pośrednik finansowym w OVB. Stwierdzili, że ten zawód pasuje do mnie i do mojej sytuacji życiowej i że pracując w OVB mogę znakomicie wykorzystać swoje doświadczenia życiowe i zawodowe. Zakres pracy mogę teraz rozłożyć tak, jak jest mi najwygodniej. Sądzę, że będę jeszcze długo mógł pracować jako doradca OVB i pomagać swoim Klientom.«

Realizuj się w OVB

Złóż podanie o różnorodną i odpowiedzialną pracę!