OVB Polska

»Dzięki OVB, moje cele i życzenia stają się realne.«

Doradzamy kompleksowo i indywidualnie

Finanse, planowanie i zabezpieczenie finansowe to tematy, które są ważne w naszym życiu, czy tego chcemy, czy nie. Jednak tylko nieliczni mają odpowiednią wiedzę na ten temat - rynek jest złożony, istnieje wiele produktów finansowych i jeszcze więcej możliwości ich wykorzystania. Tym ważniejsze jest, aby mieć u swojego boku eksperta, który pomaga podejmować właściwe decyzje. Od tego właśnie jest OVB.

4,50 mln

4 500 000 Klientów w Europie

5 892

ponad 5 800 pełnoetatowych Pośredników Finansowych w Europie

16

w 16 krajach Europy

100

ponad 100 renomowanych Partnerów Produktowych w Europie

<br/>»Doradzamy osobiście i indywidualnie.«

Najlepsze doradztwo oparte jest na pasji i kompetencjach

W OVB pracują tylko zaangażowani i wysoko wykwalifikowani Pośrednicy Finansowi, którzy doradzają z zaangażowaniem i dokładnie wiedzą, co robią. Każde doradztwo dotyczące danego tematu przebiega systematycznie w kilku etapach. Dzięki temu Klienci i Doradcy - w sposób prosty i przejrzysty - wspólnie wybierają najlepiej dopasowane rozwiązanie. Polecane produkty finansowe są starannie wyselekcjonowane i spełniają wysokie standardy jakości. OVB współpracuje z renomowanymi przedstawicielami branży.

Co rozumiemy przez »systematyczne doradztwo«

Początkiem naszego doradztwa jest spotkanie w celu przeprowadzenia analizy potrzeb Klienta, podczas której nasi eksperci finansowi poświęcają dużo czasu, aby dobrze Cię poznać. Na spotkaniu omawiamy Twoją obecną sytuację finansową, przyglądamy się Twoim planom na przyszłość, poznajemy Twoje cele i życzenia.

Podczas kolejnej rozmowy doradczej przedstawiamy odpowiednie rozwiązania finansowe, idelanie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Co istotne, wybieramy produkty najwyższej jakości z oferty naszych renomowanych Partnerów.

Nasze doradztwo nie kończy się jednak na tym etapie. Aby móc dostosować planowanie finansowe do Twoich zmieniających się warunków życiowych, prowadzimy regularne rozmowy serwisowe, podczas których po prostu opowiadasz nam, co nowego wydarzyło się w Twoim życiu, a my zajmujemy się resztą.

 

Nasi renomowani Partnerzy Produktowi

Na rynku z pewnością nie brakuje dostawców produktów finansowych i ubezpieczeniowych. Dlatego dokonujemy wstępnej selekcji, a naszymi Partnerami stają się tylko najlepsze i najbardziej prestiżowe towarzystwa ubezpieczeniowe i banki – nazywamy to strategią Premium Select. W ten sposób gwarantujemy, że otrzymujesz od nas tylko produkty najwyższej jakości.

 

Znamy się na finansach

Swoją pracę wykonujemy rzetelnie i profesjonalnie. Właśnie dlatego od pół wieku odnosimy sukcesy na rynku i mogliśmy przenieść nasz model biznesowy do wielu krajów europejskich. Z naszego bogatego doświadczenia korzystają przede wszystkim nasi Klienci. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy dokładnie, czego potrzebujesz i jak najefektywniej możemy Ci pomóc.