Nasz serwis

Indywidualne rozwiązania dla każdego. »Serwis oznacza dla nas bycie blisko, kiedy tylko nas potrzebujesz.«

»Życia nie da się zaplanować, ale elastyczne rozwiązania tak.«

Jako Twój osobisty partner do spraw finansowy chcemy towarzyszyć Ci w drodze do osiągnięcia dużych i małych celów. Oferujemy rozwiązania osobiste. Bez względu na pytania, jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji.

Chętnie poświęcimy się Twoim sprawom w rozmowie osobistej. W ten sposób możemy najlepiej zrozumieć Twoją sytuację i zaoferować możliwie najlepsze, indywidualne rozwiązania. Na Twojej drodze do osiągnięcia finansowych celów i życzeń wspiera Cię swoim doświadczeniem zespół OVB. Twój Pośrednik Finansowy z pomocą swojego zespołu, Centrali OVB i naszych Partnerów Premium, zapewni Ci najlepsze rozwiązania.

Pośrednik Finansowy

Blisko Ciebie

  • Osobiste Doradztwo
  • Struktura
  • Twoje cele
  • Dostosowane strategie
  • Rozwiązania

Centrala OVB

Warszawa

  • Kierowanie
  • Administracja
  • Informacje ogólne
  • Logistyka
  • Rozwiązania techniczne

Znajdź Pośrednika Finansowego w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania.

Twój osobisty Doradca jest zawsze do Twojej dyspozycji, dlatego najlepiej, gdy jest blisko Ciebie. Odpowiedniego dla siebie Doradcę, możesz znaleźć online poprzez naszą wyszukiwarkę. Na podstawie Twojego miejsca zamiszkania znajdziesz najbliższą osobę kontaktową i umówisz się na spotkanie.

Aby jak najlepiej Ci doradzić, do Twojej dyspozycji jest nie tylko Pośrednik Finansowy, ale także jego zespół. Koledzy z zespołu posiadający zróżnicowane doświadczenie i wiedzę, opracują wspólnie optymalne dla Ciebie rozwiązanie.

Do Pośrednika Finansowego możesz również szybko dotrzeć online dzięki mediom społecznościowym. Poświęci on czas Twoim sprawom osobistym w dogodnym dla Ciebie momencie.

Najłatwiej umówić się na spotkanie w jego biurze.

Jeśli chcesz, możesz zaprosić go również do swojego domu.

Umów się na spotkanie w neutralnym miejscu, w którym czujesz się komfortowo, np. w kawiarni

Znajdź Twojego osobistego doradcę!

Pomożemy Ci zrealizować Twoje marzenia – ze zdrową dawką pasji i empatii. Nasi konsultanci są zawsze i wszędzie do Twojej dyspozycji: Niezależnie od tego, czy jesteś w jednym z wielu naszych biur OVB, w Twoim domu lub w ulubionej kawiarni. Twoje potrzeby w zakresie finansów, ubezpieczeń i emerytur są zawsze naszym priorytetem.

Centrala OVB w Warszawie

Obok Twojego Pośrednika Finansowego i jego zespołu do Twojej dyspozycji jest również Centrala spółki. Oprócz spraw administracyjnych Centrala zajmuje się głównie wyborem Premium Partnerów. W oparciu o skrupulatny dobór produktów i partnerów gwarantujemy Ci najwyższej jakości oferty spełniające nasze standardy premium. Podobnie jak Twój Pośrednik Finansowy, także Centrala spółki jest zawsze gotowa wysłuchać Twoich pytań, sugestii lub aktualnych spraw. Centrala jest dostępna dla Ciebie, jeśli nie możesz osobiście skontaktować się ze swoim Pośrednikiem. Wystarczy skontaktować się z nami drogą e-mailową, dzwoniąc na numer naszej Centrali lub odwiedzając nas w mediach społecznościowych.

Skontaktuj się z nami

Poprzez nasz numer kontaktowy możesz dotrzeć do naszych koleżanek i kolegów, którzy poświęcą swój czas Twoim osobistym sprawom.

Jesteśmy dla Ciebie. Tel: +48 22 5763535