Nasze rozwiązania

Życie jest pełne niespodzianek i często potrafi nas zaskakiwać. Mimo tego, dzięki OVB możesz spokojnie patrzeć w przyszłość.

Dla beztroskiej przyszłości

Chcemy, abyś poczuł satysfakcję. Dlatego w OVB dajemy Ci tylko takie rozwiązania, które są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Oferty pakietowe? Nie! Razem z Tobą chcemy osiągnąć wszystko, co sobie zaplanowałeś w ramach różnych zakresów tematycznych, które wspólnie z Tobą opracujemy. Trzy z nich to zabezpieczenie emerytalne, zdrowie i optymalizacja gospodarstwa domowego.

Twoje zabezpieczenie emerytalne

Beztrosko przejść na emeryturę – z właściwym zabezpieczeniem emerytalnym.

Ludzie są różni. Produkty zabezpieczeniowe również. Z szerokiej oferty wybierzemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie, adekwatne do warunków Twojego życia.

Twoje zdrowie

Być zdrowym i cieszyć się beztroskim życiem.

Zaprezentujemy Ci podstawowe filary opieki zdrowotnej i możliwości dodatkowego indywidualnego zabezpieczenia.

Optymalne zarządzanie budżetem domowym

W gospodarstwie domowym istnieje wiele opcji optymalizacji własnego budżetu.

Pokażemy Ci w jaki sposób przyjrzeć się bliżej własnemu budżetowi domowemu, aby znaleźć więcej możliwości dla osiągniecia własnych celów i marzeń.

Wskażemy Ci drogę

Każdy, kto kiedykolwiek zajmował się planowaniem swojej przyszłości finansowej wie, ile różnych ofert i możliwości daje rynek. Ale która jest tą właściwą dla Ciebie? Damy Ci odpowiednie wskazówki i pomożemy podjąć najlepszą decyzję.

»Doradzamy indywidualnie.«

Nie mamy nic wspólnego z gotowymi rozwiązaniami. Nasi Doradcy dostosują się w pełni do Twoich indywidualnych potrzeb i stworzą rozwiązania finansowe szyte na miarę. Właściwe połączenie empatii i systematyki jest kluczem do naszego sukcesu.

Więcej o OVB