Optymalne zarządzanie budżetem domowym

»Dzięki potencjalnym oszczędnościom w życiu codziennym jesteśmy bardziej elastyczni finansowo.«

Idealne zarządzanie domowym budżetem: jak najlepiej wykorzystać swój miesięczny budżet.

Każdy z nas ma stałe miesięczne dochody i wydatki. Tylko nieliczni zadają sobie trud, aby się im dobrze przyjrzeć. A taki wysiłek może się opłacać. Istnieje bowiem wiele potencjalnych oszczędności, tylko trzeba umieć je znaleźć. Sprawdź, czy aby nie przepłacasz za posiadane polisy ubezpieczeniowe? Czy miesięczne składki na opiekę zdrowotną mogą być niższe? Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze, które możesz zainwestować według własnego uznania.

»Chcielibyśmy cieszyć się chwilą i wyjechać razem w daleką podróż, nie martwiąc się o pieniądze.«

Mam 32 lata i dobrą pracę w biurze architektonicznym. Tam znalazłem swoje miejsce i podoba mi się to, co robię. Moja dziewczyna Kasia ma 28 lat i pracuje jako pedagog. Od czterech lat jesteśmy parą. Planujemy wspólną przyszłość i dlatego chcielibyśmy zabezpieczyć się finansowo. Myślimy o zorganizowaniu hucznego wesela i o powiększeniu rodziny. Naszym marzeniem jest również posiadanie pięknego domu z ogrodem. Jednak nasze finanse nie są wystarczające. Ciągle nie możemy sobie pozwolić na wiele przyjemności i urlop. Chcielibyśmy cieszyć się chwilą i wyjechać razem w daleką podróż, nie martwiąc się o pieniądze. Podczas takiego wyjazdu chciałbym oświadczyć się Kasi. Wszystko ma być idealne. Niestety, w tym momencie to nierealne. Na razie, na pocieszenie,  raz w tygodniu chodzimy razem na kurs gotowania.

Filip K., Wrocław

 

»Dzięki optymalizacji zarządzania domowym budżetem możemy przeznaczyć więcej pieniędzy na inwestowanie.«

Mam 36 lat i duże doświadczenie w planowaniu finansowym, dzięki pracy w OVB. Ale nie tylko to mnie interesuje. W wolnym czasie uwielbiam także gotować. Na kursie gotowania, na który chodzę co tydzień rozmawiałem z sympatyczną parą młodych ludzi, którzy wyglądali na szczęśliwych, ale też trochę sfrustrowanych. Opowiedzieli mi o swoich planach i marzeniach urlopowych, na które ich teraz nie stać, ale które bardzo by się im przydały. Chciałem pomóc im w realizacji tych planów i pokazać, jak w prosty sposób mogliby bardziej efektywnie oszczędzać pieniądze. Umówiliśmy się na spotkanie i wspólnie opracowaliśmy plan optymalizacji domowego budżetu.

Tomasz W., Pośrednik finansowy

 

Spotkanie w celu przeprowadzenia analizy

Rozmowa w celu przeprowadzenia analizy umożliwia poznanie Pośrednika Finansowego i sformułowanie swoich życiowych celów. Sam przekonasz się, czy wyobrażasz sobie współpracę z nami. To jest właśnie pierwszy krok do solidnego zabezpieczenia. Zapytaj swojego Doradcę o wszystko, co chciałbyś wiedzieć.

»Dzięki indywidualnemu doradztwu plan optymalizacji zarządzania budżetem domowym jest idealnie dopasowany do Twoich życzeń i możliwości«

W życiu codziennym można zaoszczędzić pieniądze w wielu obszarach, a następnie  zainwestować je w inny, bardziej przemyślany sposób. Temat optymalizacji budżetu domowego wydaje się niejasny, ale można go wdrożyć łatwiej niż myślisz. Metoda małych kroków przynosi długoterminowe korzyści i zwiększa satysfakcję. Twój osobisty Doradca OVB może pomóc Ci poznać Twój indywidualny potencjał i priorytety. Dzięki dobremu zarządzaniu możesz uniknąć niepotrzebnych wydatków i zastanowić się nad tym, co mogłoby wzbogacić Twoje codzienne życie.

Tomasz W., Pośrednik Finansowy

 

Zyskaj to, co najlepsze bez kompromisów – możliwości optymalizacji budżetu domowego

Dlaczego przymykasz oko, jeśli masz jakieś wątpliwości i wiesz, że przepłacasz. Możesz zaoszczędzić pieniądze dzięki optymalizacji swojego budżetu domowego. Drobne zmiany mogą sprawić, że nie zmarnujesz pieniędzy, ale zainwestujesz je w najlepszy możliwy sposób – w siebie i w realizację swoich marzeń.

Nie musisz gubić się w dżungli możliwości, bo możesz polegać na wsparciu swojego  Pośrednika Finansowego.

Można znaleźć wiele obszarów, w których da się zaoszczędzić pieniądze, nie odczuwając negatywnych skutków w życiu codziennym. Poprzez ustrukturyzowanie wydatków można lepiej zdefiniować i łatwiej zidentyfikować potencjalne oszczędności. To łatwiejsze niż się wydaje.

Twój osobisty Doradca OVB jest ekspertem w rozpoznawaniu korzyści i łączeniu ich z Twoimi indywidualnymi potrzebami. Wszystko to, byś mógł żyć beztrosko, nie idąc na kompromis.

Mieszkanie

Styl życia

Zdrowie

Zaoszczędzona kwota daje więcej możliwości na przyjemności: „sport, wakacje, Netflix” i na przyszłość: „zabezpieczenie emerytalne, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, plany inwestycyjne”.

Co zyskam dzięki optymalizacji budżetu domowego?

  • Przegląd własnych wydatków i możliwość długoterminowego oszczędzania bez ponoszenia zbędnych kosztów.
  • Pieniądze, wydawane na niepotrzebne rzeczy, możesz inwestować w dowolny sposób.
  • Twój osobisty Doradca wspiera Cię w tym zakresie i wyręcza. Ty w tym czasie możesz się zrelaksować.

Tam, gdzie są możliwości oszczędzania, oferta zmienia się indywidualnie i zależy od Twoich osobistych potrzeb. Aby nie iść na kompromis i nie rezygnować z tego, co jest dla Ciebie ważne, Twój Doradca będzie Cię wspierał. Zamiast tracić pieniądze, możesz inwestować je dzięki odpowiedniemu planowaniu, a to sprawi, że będziesz szczęśliwy każdego dnia.

Indywidualne rozwiązania

Podczas rozmowy doradczej wyjaśniamy, które rozwiązania finansowe są odpowiednio dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Wybieramy produkty tylko od najlepszych Partnerów.

»Dzięki optymalizacji budżetu domowego możemy jednocześnie: oszczędzać i dobrze żyć.«

Poznanie Tomasza bardzo nam pomogło. Oszczędzanie w życiu codziennym nie było dla nas wcześniej możliwe. Dzięki wsparciu eksperta, jakim jest Tomek, który potrafi skutecznie połączyć nasze życzenia z możliwościami, wkrótce będziemy już konkretnie planować naszą podróż. Byliśmy bardzo zaskoczeni, że przy dobrym planie finansowym wszystko staje się możliwe i dlatego teraz regularnie korzystamy z jego doradztwa. Ja i Kasia jesteśmy bardzo szczęśliwi. O tym, że pieniędzy wystarczyło mi nawet na piękny pierścionek zaręczynowy, Kasia dowie się dopiero podczas naszej wspólnej podróży...

Filip K., Wrocław

 

Rozmowa serwisowa

Podczas rozmowy serwisowej Twój Doradca analizuje Twoją obecną sytuację życiową. W przypadku każdej poważnej zmiany, warto skontaktować się z nim, aby zapewnić sobie dalszą optymalizację zabezpieczenia.