Być zdrowym i dbać o dobre zdrowie

Ochrona zdrowia zawsze powinna być na pierwszym miejscu. Jednak każdy z nas ma w tym względzie różne potrzeby. Jaka strategia będzie najbardziej odpowiednia dla Ciebie?

Ochrona zdrowia jest najważniejsza

Zdrowie jest najwyższym dobrem każdego człowieka. Jeśli nie jesteś w pełni zdrowy, nie możesz dobrze funkcjonować w życiu codziennym, co więcej możesz nawet liczyć się z wykluczeniem zawodowym.  Dobre zdrowie jest zatem podstawą dla wszystkich dalszych planów – zarówno zawodowych, jak i prywatnych. Dlatego tak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie na wypadek choroby.

Każdy chciałby przecież jak najszybciej wrócić do zdrowia. Możliwości na to jest wiele, ale nie każde rozwiązanie jest właściwe dla Ciebie. OVB pomaga także w tym zakresie podejmować rozsądne decyzje.

Zadbaj o siebie i najbliższych

Są takie chwile, kiedy zdajemy sobie sprawę, że podjęliśmy najważniejszą decyzję w swoim życiu. Rafał Podczasik ma taką decyzję za sobą. Kilka lat temu wykupił polisę zdrowotną dla siebie i swojej rodziny. Niedługo potem ciężko zachorował. Teraz, będąc pod opieką medyczną najlepszych specjalistów w Europie i na świecie ma szansę na szybki powrót do zdrowia.

»Uwielbiam taniec i staram się prowadzić zdrowy styl życia. Tak jak teraz, chciałabym żyć przez kolejne 50 lat, a kiedy będę babcią chciałabym jeszcze móc poszaleć na parkiecie.«

»Mam 26 lat i uwielbiam tańczyć. Można powiedzieć, że prowadzę zdrowy styl życia - zwracam uwagę na to, aby dobrze się odżywiać, uprawiam sport i jestem ogólnie zadowolona. Chciałabym móc żyć w ten sposób przez kolejne 50 lat, a kiedy będę babcią poszaleć jeszcze na parkiecie. Jednak rzeczą, która mogłaby mi w tym przeszkodzić, byłby wypadek lub poważny uraz, co niestety, w przypadku tancerzy zdarza się dość często. Staram się jednak o tym nie myśleć, a dokładnie rzecz biorąc, nie chcę się o to martwić. Dzięki mojej koleżance, tancerce trafiłam na profil Karoliny i skomentowałam jej wpis na temat uprawiania sportu na świeżym powietrzu. Niedługo potem dostałam od niej wiadomość... «

Natalia G., Trójmiasto

 

»Fajnie jest żyć z dnia na dzień, ale należy przy tym pamiętać o zdrowiu.«

»Zobaczyłam profil Niny i zwróciłam uwagę, że żyje ona z dnia na dzień, tak jak ja kiedyś. Nie ma w tym nic złego, ale nie można przy tym zapominać o przyszłości. Zaproponowałam spotkanie, aby pomóc jej zorientować się w dostępnych ofertach ubezpieczeniowych, i abyśmy porozmawiały o odpowiednich dla niej możliwościach zabezpieczenia przyszłości. Nina początkowo zareagowała sceptycznie, ale zmieniła zdanie, kiedy opowiedziałam jej o tym, co zyska będąc dobrze ubezpieczoną amatorką sportu i jak zostałam Doradcą w OVB.«

Karolina S., Pośrednik Finansowy

 

Spotkanie w celu przeprowadzenia analizy

Rozmowa w celu przeprowadzenia analizy umożliwia poznanie Pośrednika Finansowego i sformułowanie swoich życiowych celów. Sam przekonasz się, czy wyobrażasz sobie współpracę z nami. To jest właśnie pierwszy krok do solidnego zabezpieczenia. Zapytaj swojego Doradcę o wszystko, co chciałbyś wiedzieć.

»Ubezpieczenia zdrowotne oraz ich zakres możesz dostosować do swojej sytuacji życiowej, zawodu, wieku lub stanu zdrowia.«

»W Polsce jesteśmy objęci podstawową opieką zdrowotną, co w razie choroby lub wypadku zapewnia nam dostęp do opieki lekarskiej lub szpitalnej. Wybór dodatkowego prywatnego ubezpieczenia umożliwia dostęp do najnowocześniejszych metod leczenia i najlepszych specjalistów.«

Karolina S., Pośrednik Finansowy

 

Podstawowe i prywatne ubezpieczenie zdrowotne

Mamy możliwość rozszerzenia podstawowej opieki zdrowotnej na prywatne ubezpieczenia, które mogą być stosowane w zależności od sytuacji życiowej, zawodu, wieku lub stanu zdrowia. Możemy poszerzyć je o dodatkowe ubezpieczenia, jak np. ubezpieczenie stomatologiczne lub skorzystać z leczenia za granicą u światowej klasy specjalistów w ramach dedykowanych ubezpieczeń.

Taryfy różnią się w zależności od wieku ubezpieczonego. Pamiętaj, że prywatne ubezpieczenie dodatkowe, wybrane według swoich własnych potrzeb, rozszerza znacznie zakres Twojego ubezpieczenia podstawowego.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze, z przyjemnością doradzimy Ci osobiście i kompetentnie. Umów się na niezobowiązujący wywiad analityczny.

Możesz ulepszyć swoje podstawowe ubezpieczenie, wybierając prywatne ubezpieczenie dodatkowe całkowicie według swoich własnych potrzeb.

Dostajesz idealną i indywidualną opiekę zdrowotną, dzięki której możesz beztrosko iść przez życie.

 

Premium Select – Nasi silni Partnerzy

Na rynkach europejskich istnieje wielu dostawców produktów finansowych i ubezpieczeniowych. Wybieramy najbardziej renomowanych Partnerów i negocjujemy najlepsze warunki, aby nasi Pośrednicy Finansowi mogli oferować najlepsze produkty. Dowiedz się, kim są Partnerzy Produktowi OVB i poznaj ich paletę produktów finansowych i ubezpieczeniowych.

 

Indywidualne rozwiązania

Podczas rozmowy doradczej wyjaśniamy, które rozwiązania finansowe są odpowiednio dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Wybieramy produkty tylko od najlepszych Partnerów.

»Mój Doradca doskonale wiedział, co w moim przypadku jest najbardziej korzystnym rozwiązaniem.«

»Powiedzenie »Życie jest pełne niespodzianek«, zawsze uważałam za bardzo prawdziwe! Jestem zadowolona, że doszło do całej tej rozmowy z Karoliną, ponieważ sama nigdy bym pewnie do niej nie doprowadziła. Większość czasu rozmawiałyśmy o sporcie i zdrowym odżywianiu. Na koniec Karolina wiedziała już, jakie rozwiązania będą dla mnie najlepsze i przedstawiła mi podsumowanie wszystkich informacji. Na tym etapie nie musiałam podejmować decyzji zakupowej, miałam czas, aby się zastanowić i zadecydować, którą z opcji wybiorę. Teraz jestem spokojniejsza o swoją przyszłość, bo wiem, jak o nią zadbać.«

Natalia G., Trójmiasto

 

Rozmowa serwisowa

Podczas rozmowy serwisowej Twój Doradca analizuje Twoją obecną sytuację życiową. W przypadku każdej poważnej zmiany, warto skontaktować się z nim, aby zapewnić sobie dalszą optymalizację zabezpieczenia.