Pośrednik finansowy OVB rozmawiający z Klientami
Co sprawia, że praca w pośrednictwie finansowym jest tak wyjątkowa?

Korzyści ze współpracy z OVB jako pośrednik finansowy

Jeśli szukasz bezpiecznej i przyszłościowej pracy, jesteś we właściwym miejscu. Doceniamy Twoje zaangażowanie i osiągnięcia, dlatego dbamy o zapewnienie wielu korzyści z pracy pośrednika finansowego w OVB.

Korzyść nr 1: samodzielność i elastyczność

Samodzielność, niezależność i elastyczność to podstawa codziennej pracy doradcy w OVB. Wierzymy, że jedynym sposobem, aby dać z siebie wszystko jest indywidualny rytm pracy, który dopasowujesz do siebie i swoich potrzeb.Czy zacznę pracować dzisiaj z kawiarni, czy najpierw pójdę na siłownię, a może od razu spotkam się z Klientem? W OVB możesz o tym decydować samodzielnie każdego dnia.

Tak, jak Ci najlepiej pasuje

 •  Możesz zaplanować swój dzień pracy według własnego pomysłu.
 • Możesz wybrać miejsce pracy i godziny pracy tak, jak Ci najlepiej pasuje.
 • Twoje zaangażowanie wyznacza wysokość Twojego wynagrodzenia. Jeśli chcesz, możesz zarabiać ponadprzeciętnie.
 • Masz możliwość zbudowania własnego zespołu.
Pośrednik finansowy z zespołem w sali konferencyjnej OVB

Korzyść nr. 2: Praca w zgranym zespole

W OVB jesteś częścią silnego zespołu, bo co dwie głowy to nie jedna. Dlatego za każdym pośrednikiem finansowym OVB stoi jego zespół. Jesteśmy przekonani, że optymalne wyniki można osiągnąć tylko w ścisłej współpracy z członkami zespołu. W ten sposób działamy na co dzień.

Ścisła współpraca

 • Nie ma ludzi, którzy znają się na wszystkim i to jest ok. Dlatego właśnie stawiamy na pracę zespołową. W OVB najlepsi pracownicy tworzą jeszcze lepsze zespoły, które nawzajem się wspierają.
 • Ty i Twój zespół zawsze możecie liczyć na wsparcie Centrali Spółki Krajowej OVB, tworzącej bazę dla Twojej codziennej pracy i gwarantującej wsparcie, którego potrzebujesz.
 •  OVB odnosi sukcesy w Europie od ponad 50 lat – dołącz do nas i dołącz swoją historię jako kolejny rozdział naszej wspólnej historii sukcesu.
Zespół Pośredników Finansowych OVB dobrze się bawi

Zespołowe budowanie firmy

Tomasz Lenarczyk będąc Pośrednikiem Finansowym w OVB od 2019 roku zbudował silny team. Dzięki budowie zespołu wszyscy mogą wzajemnie się motywować i mieć do siebie zaufanie. Tomasz stara się zawsze dawać swoim Współpracownikom dobry przykład i wskazówki dotyczące rozwoju ich kariery. Wspólnie starają się zawsze łączyć szkolenia lub warsztaty z aktywnościami, takimi jak: wycieczki, wędrówki, gra w kręgle, itp., aby jeszcze bardziej wzmocnić ducha zespołu.

Czy jesteś prawdziwym graczem zespołowym?

Znajdź zespół OVB w swojej okolicy i aplikuj na stanowisko pośrednika finansowego.

Korzyść nr. 3: Równe szanse w praktyce

Każdy jest inny. Współpracę z nami możesz zacząć zaraz po maturze, w trakcie lub po studiach, w trakcie swojej dotychczasowej pracy, po urlopie rodzicielskim lub jako specjalista w dziedzinie finansowów. Każdy ma równe szanse. Aby osiągnąć sukces, musisz mieć pasję do pracy, czerpać przyjemność ze współpracy z ludźmi i identyfikować się z naszymi wysokimi standardami jakości.

System szkoleń

 • O Twoim sukcesie decydujeTwoje zaangażowanie.
 • Nie musisz być ekspertem finansowym, aby do nas dołączyć. Zapewnimy Ci solidne wykształcenie.
Pośrednik finansowy rozmawia przy stole konferencyjnym OVB

Korzyść nr. 4: Urozmaicony dzień pracy

Z nami nie będziesz narzekać na monotonię w pracy. Każdy Klient ma inne potrzeby i marzenia i będzie oczekiwał od Ciebie nowych rozwiązań. Oznacza to, że jako pośrednik finansowy masz wiele ciekawych zadań. U nas czekają Cię wyzwania i nagrody. Twój dalszy rozwój następuje w czasie pracy i na różnych warsztatach. Nigdy nie będziesz się nudził.

Zawsze nowe doświadczenia

 • Twój rozwój jest dla nas bardzo ważny. W związku z tym otrzymujesz wsparcie w postaci szkoleń i warsztatów.
 • W pracy jako doradca OVB każdy dzień będzie inny. Stale uczysz się i możesz natychmiast wykorzystywać swoją wiedzę.
 • Oczywiście,w dużej mierze możesz pracować również zdalnie, z wykorzystaniem technologii na najwyższym poziomie.
Pośrednicy finansowi OVB w trakcie szkolenia przy laptopach

Korzyść nr. 5: Ważne zadania

Jako doradca OVB będziesz stał u boku swoich Klientów, pomagając im w podejmowaniu właściwych decyzji finansowych oraz w realizacji ich indywidualnych celów i marzeń. Tak więc do zaoferowania nie masz nic innego, jak tylko satysfakcję. Czy można życzyć sobie czegoś lepszego w swojej pracy?

Celem jest satysfakcja

 • W dzisiejszych czasach coraz ważniejsze jest, aby ludzie planowali swoją przyszłość finansową z wyprzedzeniem. W gąszczu ofert dostawców i produktów zdecydowanie potrzebne jest wsparcia. I właśnie po to jesteśmy.
 •  Dbamy o to, aby nasi Klienci mogli odprężyć się, zrelaksować i nie martwić o swoje finanse.
 • Jeśli wykonałeś dobrą pracę jako doradca i masz przed sobą spokojnego i zadowolonego Klienta, możesz cieszyć się razem z nim.
Pośrednik finansowy doradza zadowolonej parze
Chcesz dostać informacje z pierwszej ręki o korzyściach z pracy jako pośrednik finansowy w OVB?

Porozmawiaj z doradcą OVB w Twojej okolicy.

Inne interesujące artykuły

Możliwości zatrudnienia jako pośrednik finansowy OVB

Aby zostać pośrednikiem finansowym w OVB, nie musisz wpisywać się w określone schematy. Szukamy ludzi z charakterem. Aby rozpocząć z nami swoją ścieżkę kariery, istnieje wiele różnych sposobów.

Mężczyzna rozważa aplikowanie do pracy w OVB

Twoje możliwości rozwoju jako pośrednik finansowy OVB

Z nami nie można się nudzić. U nas każdy pośrednik finansowy rozpoczyna pracę od gruntownej edukacji, a następnie w ramach  wieloetapowego planu kariery, może stale się rozwijać. Twoje osobiste zaangażowanie decyduje o tym, jak szybko awansujesz. 

Pośrednicy finansowi OVB podczas rozmowy

Historie sukcesów naszych pośredników finansowych OVB

OVB nie istniałoby bez naszych pośredników finansowych. Przeróżne postacie i ich historie sprawiają, że nasza firma jest tym, czym jest. Dlatego tak ważne jest dla nas, aby nasi doradcy dzielili się swoimi doświadczeniami z codziennego życia.

Pośrednicy finansowi OVB wymieniają się doświadczeniami