Nasze doradztwo

W naszym doradztwie finansowym nie pozostawiamy nic przypadkowi: Dzięki udanej mieszance systematyki i empatii zawsze osiągamy najlepszy wynik dla naszych Klientów.

Człowiek zamiast maszyny – zalety osobistego doradztwa

Oczywiście w dzisiejszych czasach moglibyśmy przeprowadzić takie spotkanie za pośrednictwem komputera – ale tego nie chcemy. Ponieważ za pomocą bitów i bajtów można rzeczywiście analizować liczby i obliczać prawdopodobieństwa, ale nie można zrozumieć, co czujesz, czego pragniesz lub o czym marzysz.

Jeśli chodzi o finansową przyszłość, nie ma alternatywy dla osobistego doradztwa. Nasi profesjonaliści z branży finansowej są po Twojej stronie jako życiowi pomocnicy i poszukiwacze rozwiązań i zawsze są dla Ciebie dostępni. Bez względu na to, czy jesteś w ulubionej kawiarni, w swoim domu lub w biurze OVB.

Osobisty kontakt z Doradcą zawsze pomaga znaleźć odpowiednie rozwiązanie

Anna Noworolnik-Krukowska w swojej pracy z Klientem skupia się przede wszystkim na ustaleniu jego priorytetów, potrzeb i na zabezpieczeniu kwestii zdrowotnych. A ponieważ w życiu często następują zmiany, jest zawsze dostępna dla swoich Klientów, bo wie, jak ważna jest bieżąca analiza sytuacji finansowej i zapewnienie im parasola ochronnego.

Doradzamy z systemem.

Podczas rozmowy analitycznej nasi Doradcy poświęcają wystarczająco dużo czasu, aby poznać swoich klientów: Jaka jest twoja sytuacja finansowa? Jakie masz plany na przyszłość? Jakie masz życzenia i cele? Podczas rozmowy doradczej przedstawiamy odpowiednie rozwiązania finansowe dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Wybierane są tylko produkty od rzetelnych i finansowo silnych partnerów. Nasze doradztwo jest zrównoważone. W celu ciągłego dostosowania planowania finansowego naszych klientów do aktualnych warunków życia, prowadzimy nasze regularne rozmowy serwisowe.

 

Szukamy rozwiązań zespołowo

Kilka osób wie więcej niż jedna. Dlatego nasi Doradcy nigdy nie pracują w pojedynkę. Wyniki pierwszej rozmowy z klientem są omawiane zawsze w zespole. Dobrze ugruntowana wiedza poszczególnych Doradców może się w ten sposób połączyć, aby znaleźć nie najprostsze, ale najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. To, co oferujemy w trakcie rozmowy doradczej, nie jest zatem wynikiem indywidualnej jednostki, ale wyrazem skoncentrowanej wiedzy finansowej zespołu OVB.

Wsparcie we wszystkich życiowych sprawach

Aby zaoferować klientom najlepsze możliwe rozwiązanie, każda osoba w zespole Agaty Giemzy ma odpowiednie kompetencje. Jedna osoba ma doświadczenie w sprawach majątkowych i nieruchomościowych, inna w ubezpieczeniach emerytalnych. W ten sposób zawsze znajdują optymalne rozwiązania i produkty dla swoich klientów. Kontakt z ludźmi i świadczenie usług doradztwa finansowego sprawia im prawdziwą przyjemność.

»Kilka kroków ku satysfakcji finansowej«

Znajdź Twojego osobistego doradcę!

Pomożemy Ci zrealizować Twoje marzenia – ze zdrową dawką pasji i empatii. Nasi konsultanci są zawsze i wszędzie do Twojej dyspozycji: Niezależnie od tego, czy jesteś w jednym z wielu naszych biur OVB, w Twoim domu lub w ulubionej kawiarni. Twoje potrzeby w zakresie finansów, ubezpieczeń i emerytur są zawsze naszym priorytetem.