Zostań pośrednikiem finansowym OVB
Rozpocznij z nami swoją karierę

Zostań pośrednikiem finansowym w OVB

Jako doradca OVB możesz cieszyć się codzienną pracą w elastycznym wymiarze godzin z wynagrodzeniem opartym na wynikach i korzystać z możliwości stałego rozwoju. Dołącz do naszego zespołu i razem z ponad 5000 doradców OVB w całej Europie, wspieraj naszych Klientów we wszystkich obszarach finansowego zabezpieczenia, w sposób transparentny i długoterminowy. Dzięki empatii, doświadczeniu i kompetencji przybliżamy ludzi do ich indywidualnych marzeń i celów.

Chcesz rozpocząć pracę jako pośrednik finansowy OVB?

Zgłoś się do najbliższego biura OVB w Twojej okolicy.

Nasze usługi doradcze dla Klientów

Jak doradzamy

Doradzamy systemowo. Stawiamy przy tym na relacje oparte na zaufaniu oferując długoterminową obsługę naszych Klientów, już od ponad 30 lat.

Zadowolona para z pośrednikiem finansowym OVB
Para zakochanych na przyjęciu w ogrodzie

Dlaczego warto zostać pośrednikiem finansowym w OVB?

  • Jesteś przedsiębiorcą w ramach przedsiębiorstwa i jednocześnie korzystasz z zalet samozatrudnienia.
  • Twój zespół zawsze Cię wspiera i służy Ci radą i pomocą.
  • Pracownicy Centrali OVB w Warszawie zajmują się administracją i koordynacją działań.
  •  Starannie dobrani Partnerzy Produktowi umożliwiają dostarczanie Klientom optymalnych rozwiązań produktowych.
Młoda para z pośrednikiem finansowym OVB przy stole

Na czym właściwie polega codzienna praca pośrednika finansowego OVB?

W OVB sam planujesz swój dzień pracy. Sam decydujesz, kiedy i jak długo pracujesz oraz jakie zadania sobie stawiasz. Pomiędzy spotkaniami z Klientami, opracowywaniem wspólnie z zespołem rozwiązań oraz regularnymi szkoleniami i udziałem w firmowych wydarzeniach, masz wystarczająco dużo czasu, aby zachować równowagę między pracą zawodową, a życiem prywatnym.

Zadowolony pośrednik finansowy OVB przy biurku

Historie sukcesów naszych pośredników finansowych

Jak to jest zrobić karierę jako pośrednik finansowy? Pokazujemy, jakie są historie sukcesu pośredników finansowych OVB. Doradcy OVB odsłaniają ciekawe kulisy swojej pracy i dzielą się swoimi doświadczeniami. Co oznacza praca dla międzynarodowej korporacji finansowej? Jakie wartości wyznajemy, co jest dla nas ważne i co czyni naszą pracę wyjątkową? Tutaj dowiesz się, jak to jest być częścią międzynarodowego zespołu OVB.

Pośrednicy finansowi OVB wymieniają się doświadczeniami
Pośrednik finansowy OVB podczas rozmowy z klientami

Samodzielność, niezależność i elastyczność to podstawa codziennej pracy doradcy w OVB. Wierzymy, że jedynym sposobem, aby dać z siebie wszystko jest indywidualny rytm pracy, który dopasowujesz do siebie i swoich potrzeb.

Co dwie głowy to nie jedna. Dlatego za każdym pośrednikiem finansowym OVB stoi jego zespół. Jesteśmy przekonani, że optymalne wyniki można osiągnąć tylko w ścisłej współpracy z członkami zespołu.

Każdy jest inny. Współpracę z nami możesz zacząć zaraz po maturze, w trakcie lub po studiach, w trakcie swojej dotychczasowej pracy, po urlopie rodzicielskim lub jako specjalista w dziedzinie finansów. Każdy ma równe szanse.

Z nami nie będziesz narzekać na monotonię w pracy. Każdy Klient ma inne potrzeby i marzenia i będzie oczekiwał od Ciebie nowych rozwiązań. Oznacza to, że jako pośrednik finansowy masz wiele ciekawych zadań. U nas czekają Cię wyzwania i nagrody.

Jako doradca OVB będziesz stał u boku swoich Klientów, pomagając im w podejmowaniu właściwych decyzji finansowych oraz w realizacji ich indywidualnych celów i marzeń. Tak więc do zaoferowania nie masz nic innego, jak tylko satysfakcję.

Jesteś przekonany, że też chcesz zostać pośrednikiem finansowym?

Znajdź najbliższe biuro OVB w Twojej okolicy i aplikuj teraz.

Możliwości zatrudnienia jako pośrednik finansowy OVB

Aby zostać pośrednikiem finansowym w OVB, nie musisz wpisywać się w określone schematy. Szukamy ludzi z charakterem. Aby rozpocząć z nami swoją ścieżkę kariery, istnieje wiele różnych sposobów.

  •  Rozpoczęcie współpracy bez specjalistycznego wykształcenia
  •  Rozpoczęcie współpracy na studiach
  • Powrót do pracy po przerwie
  • Rozpoczęcie pracy bez wiedzy finansowej
  • Rozpoczęcie pracy już jako specjalista w dziedzinie finansów
Mężczyzna rozważa aplikowanie do OVB

Czy jesteś urodzonym pośrednikiem finansowym?

Aby rozpocząć pracę jako pośrednik finansowy, powinieneś posiadać pewne cechy charakteru i umiejętności interpersonalne. Podstawowe warunki to: umiejętność pracy w zespole, dobre umiejętności komunikacyjne i zdrowa dawka ambicji. Czy ten opis pasuje do Ciebie? Może jesteś urodzonym pośrednikiem finansowym!

Dwóch pośredników finansowych OVB na schodach

Twoje możliwości rozwoju jako pośrednik finansowy

Z nami nie można się nudzić. U nas każdy pośrednik finansowy rozpoczyna pracę od gruntownej edukacji, a następnie w ramach  wieloetapowego planu kariery, może stale się rozwijać. Osiągając kolejne szczeble kariery, rozwijasz swoje kompetencje - wiedzę, odpowiedzialność, zwiększasz swoje wynagrodzenie i uczysz się przywództwa. Twoje osobiste zaangażowanie decyduje o tym, jak szybko awansujesz.

Pośrednik finansowy OVB z kandydatem
Czy Ty też chciałbyś rozpocząć pracę jako pośrednik finansowy OVB?

Znajdź doradcę OVB w swojej okolicy.