Co jest dla Ciebie ważne?

Doceniamy Twoje osiągnięcia i szanujemy Twój czas. Dlatego dbamy o to, aby współpraca z OVB była dla Ciebie opłacalna.

Wierzymy w zalety pracy, którą oferuje OVB.

Nasi Klienci są bardzo różni i mają zróżnicowane cele i oczekiwania. Tego też oczekujemy od naszych Doradców. Niezależnie od tego, czy będziesz czuł się u nas spełniony zawodowo, bo tego nie jesteśmy w stanie przewidzieć, pewne jest, że nasza codzienna praca jest wyjątkowa. Jeśli szukasz stabilnego zajęcia, które da Ci elastyczność i decyzyjność, wówczas współpraca z nami może być dla Ciebie właściwą ścieżką kariery.

Zaleta pracy - sam decydujesz o swojej karierze zawodowej

Weronika (33)

»Kiedy moje dzieci były małe, pracowałam jako Doradca tylko po kilka godzin. Teraz, kiedy są już starsze i bardziej samodzielne, chciałabym rozwijać się zawodowo. Obecnie buduję swój własny zespół i cieszę się, że mam więcej wyzwań i jestem za nie odpowiedzialna. «

W skrócie

Decyzyjność, samodzielność i elastyczność są podstawą codziennej pracy Doradcy OVB. Uważamy, że możesz dać z siebie wszystko tylko wtedy, gdy będziesz podążał za własnym rytmem i sam decydował o swoim dniu pacy: czy chcesz pracować w kawiarni, zacząć dzień od uprawiania sportu, czy też od spotkania z Klientem? Z nami możesz sam decydować o tym jak ma wyglądać Twój dzień.

 

Czy mogę dostosować pracę w OVB do własnych potrzeb?

Więcej, możesz nawet zorganizować swoją codzienną pracę całkowicie według własnego pomysłu.

Sam możesz wybrać miejsce i godziny pracy - tak jak jest Ci wygodnie.

Twoje zaangażowanie decyduje o Twoim wynagrodzeniu. Jeśli chcesz, możesz zarabiać ponadprzeciętnie

Masz również możliwość zbudowania własnego zespołu lub nawet przedsiębiorstwa.

Nie sądziłem, że praca z finansami może być tak elastyczna i różnorodna.

Zaleta pracy - niezależność, ale w ramach zespołu

Natalia (27)

»Na początku nie byłam pewna, czy branża finansów i ubezpieczeń jest dla mnie. W międzyczasie te wątpliwości jednak się rozwiały. W OVB, czuję się bardzo dobrze. Lubię kontakt z Klientami i zawsze cieszę się, gdy widzę zadowolone twarze. Jeśli chodzi o kwestie techniczne, zawsze mogę liczyć na wsparcie doświadczonych kolegów i codziennie uczyć się od nich czegoś nowego. «

 

W skrócie

Każdy Doradca OVB jest wspierany przez swój lokalny zespół. Jesteśmy przekonani, że optymalne wyniki można osiągnąć tylko dzięki ścisłej współpracy zgranego zespołu. I właśnie taki model wprowadzamy w życie.

 

Czy mogę być dobrym Doradcą, jeśli mam jeszcze deficyt wiedzy w tej dziedzinie?

Nie ma ludzi, którzy wiedzą wszystko i to jest ok. Dlatego właśnie stawiamy na pracę zespołową. W OVB najlepsi pracownicy budują jeszcze lepsze zespoły, które wspierają się nawzajem.

Ty i Twój zespół możecie zawsze liczyć na wsparcie Centrali OVB. Centrala reguluje plan pracy i gwarantuje wsparcie na każdym jego poziomie.

Firma OVB od 50 lat odnosi sukcesy - stań się jej częścią i twórz razem z nami dalszy ciąg historii sukcesu.

Dziękuję, to daje mi poczucie bezpieczeństwa.

Zaleta pracy – elastyczna ścieżka kariery

Tomasz (32)

»Zaczynałem jako praktykant. Teraz jestem Kierownikiem Oddziału w OVB i bardzo się z tego cieszę. Kalkulacja jest bardzo prosta: jeśli dużo pracujesz, dużo zarabiasz. To jest przejrzyste i wymierne i zachęca mnie do pracy.«

 

W skrócie

Żaden z naszych kandydatów nie jest taki sam. Możesz zacząć współpracę z nami zaraz po ukończeniu szkoły średniej lub studiów, jako osoba zmieniająca branżę, po urlopie macierzyńskim lub jako doświadczony specjalista w dziedzinie finansów. Każdy ma takie same szanse. Warunkiem Twojego sukcesu jest to, że jesteś pasjonatem swojej pracy, lubisz pracę z ludźmi i potrafisz identyfikować się z naszymi wysokimi standardami jakości.

 

Co powinienem zrobić, aby aplikować do OVB?

Twoje zaangażowanie decyduje o Twoim sukcesie.

Nie musisz być ekspertem w dziedzinie finansowym, aby móc u nas pracować. Zadbamy o Twoją edukację.

Nie zastanawiaj się, po prostu dołącz do naszego zespołu.

Zaleta pracy – ciekawy dzień pracy

Paweł (45)

»Od 18 lat pracuję jako Doradca OVB i jestem z tego bardzo zadowolony. Nie lubię monotonii i surowych procedur, szybko się nudzę. Tutaj praca z ludźmi, czy to z moim zespołem, czy z Klientem, jest indywidualna i zróżnicowana każdego dnia. Dlatego też każdego dnia jestem zaangażowany i na nowo zmotywowany.«

 

W skrócie

Każdy Klient ma bardzo indywidualne potrzeby i oczekuje od Ciebie nowych i indywidualnych rozwiązań. Będziemy od Ciebie wymagać, ale też i wspierać. O twój dalszy rozwój zadbamy podczas każdego dnia Twojej pracy oraz na różnego rodzaju szkoleniach i warsztatach. Z nami nie będziesz się nudził.

 

Czy praca w charakterze Doradcy jest dla mnie, jeśli chcę się ciągle rozwijać?

Oczywiście! Bardzo nam zależy na Twoim rozwoju. W związku z tym zapewniamy dalszą edukację w ramach szkoleń i warsztatów.

Ponadto, jako Doradca uczysz się nieustannie nowych rzeczy i możesz od razu zastosować swoją wiedzę.

Cyfryzacja i nowe technologie idą w parze z Twoim rozwojem.

Czuję się uspokojony. Nie wyobrażam sobie bezczynności.

Nasza struktura szkoleń

Nowi Doradcy OVB muszą uczyć się zawodu od podstaw, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki i spełniać oczekiwania swoich klientów. W tym celu oferujemy dobrze zorganizowany i sprawdzony system szkoleń. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej pracy i szkoleniach?

Nasze szkolenie

Zaleta pracy – celowe i sensowne zadania

Klaudia (28)

»Moim głównym zadaniem jako Doradcy OVB jest wspieranie ludzi w planowaniu finansowym. To zapewnia im satysfakcję i zadowolenie z życia codziennego. Tylko wtedy, gdy moi Klienci są zadowoleni, wiem, że dobrze wykonałem swoją pracę.«

 

W skrócie

Jako Doradca OVB jesteś partnerem dla swoich Klientów i pomagasz im osiągać ich osobiste cele i życzenia. Satysfakcja Klienta jest Twoim głównym celem działania. Czy możesz sobie wyobrazić coś piękniejszego w swojej pracy?

 

Dla mnie ważne jest, żeby poprzez swoją pracę wspierać ludzi. Czy w OVB jest to możliwe?

W dzisiejszych czasach coraz ważniejsze staje się planowanie finansowe i coraz młodsi ludzie zaczynają o tym myśleć. Przy tak bogatej ofercie produktów i dostawców wsparcie jest niezbędne. I to jest dokładnie to, czym zajmuje się OVB.

Dbamy o to, aby nasi Klienci byli spokojni i nie musieli martwić się o swoją finansową przyszłość.

Jeśli dobrze wykonałeś pracę jako Doradca i masz zadowolonych Klientów to możesz być z tego bardzo zadowolony.

To brzmi jak praca moich marzeń!