Nowe szanse zawodowe

Do naszego zespołu poszukujemy ludzi, którzy podchodzą do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem.

Aplikuj teraz

Posiadasz predyspozycje do pracy Doradcy? Rozpocznij swoją karierę jako Doradca OVB.

Naszym celem, jako wiodącej firmy w zakresie usług finansowych w Europie, jest zapewnienie Klientom indywidualnego i długoterminowego wsparcia w dziedzinie finansów, emerytur i ochrony. Jesteśmy nie tylko dostawcą usług, ale zaufanym partnerem, który jest zawsze do dyspozycji. Dzięki empatii, doświadczeniu i fachowej wiedzy, pomagamy naszym Klientom realizować ich cele i marzenia.

4,22 mln

4 220 000
Klientów w Europie

5 630

ponad 5 600
pełnoetatowych Pośredników Finansowych w Europie

15

w 15 krajach Europy

100

ponad 100 renomowanych Partnerów Produktowych
w Europie

Zawsze pracujemy razem jako zespół

Nasze doradztwo odbywa się indywidualnie, adekwatnie do potrzeb Klienta, jednak przy wyborze najlepszych dla niego rozwiązań, zawsze zapewnione jest wsparcie kolegów z zespołu. Jakość naszego doradztwa wynika właśnie z możliwości wzajemnej wymiany doświadczeń oraz zespołowego wsparcia. OVB umożliwia realizację wspólnych projektów poszczególnym zespołom oraz ich elastyczną współpracę. Dzięki temu Doradcy OVB nawzajem wspomagaja się w osiąganiu najlepszych wyników. Stanowi to niewątpliwie wielką zaletę, zarówno dla dla naszych Pośredników, jak i Klientów.

Doradzamy z pełnym zaangażowaniem

Nasi Doradcy są do dyspozycji swoich Klientów i oferują im długoterminowy serwis. Rozumieją ich problemy i sytuację życiową, odpowiadają na nurtujące ich pytania i rekomendują najlepsze rozwiązania. Robią to bardzo dobrze, ponieważ są pasjonatami swojej pracy i kochają to, co robią. Pracujemy z ludźmi, którzy rozumieją dziedzinę finansów, a jednocześnie są w stanie obsługiwać swoich Klientów w sposób empatyczny i zrozumiały. Wynikiem tego jest zaufanie i długofalowe partnerstwo, z którego korzystają zarówno Klienci, jak i Doradcy.

Zalety pracy Doradcy OVB

Elastyczność, decyzyjność i poczucie sensu - to sprawia, że praca w OVB jest tak wyjątkowa. Tylko od Twojego zaangażowania zależy, jak daleko zajdziesz. Jeśli nie masz ochoty na monotonny dzień pracy i chcesz działać w kompetentnym i przyjaznym zespole, to dobrze trafiłeś.

Zalety pracy dla Ciebie