Zalety doradztwa OVB – poznaj trzy ważne powody, aby z niego korzystać

|

Choć profesja pośrednika finansowego w Polsce nie jest jeszcze tak popularna jak w krajach Europy Zachodniej, a w mediach można czasem usłyszeć opinie, że cyfryzacja uczyni ten zawód zbędnym, to liczba pośredników finansowych stale rośnie. Jak to się dzieje?

W kwestiach finansowych, coraz więcej klientów  stawia na osobiste doradztwo. Nic w tym dziwnego -  każdy, kto nie orientuje się w zawiłościach branży finansowej, może obawiać się podjęcia błędnych decyzji  i zainwestowania środków w rozwiązania, które będą niedopasowane do jego sytuacji życiowej. A to może drogo kosztować. Mając wsparcie indywidualnego doradcy można poczuć się bezpieczniej. Oto trzy najważniejsze powody, aby korzystać z jego usług:

1. Doradcy OVB to profesjonaliści 

Jakie ubezpieczenia są mi potrzebne? W jaki sposób najlepiej zadbam o emeryturę? Jaka inwestycja będzie dla mnie korzystna? Zarządzanie własnymi finansami nie jest łatwe i na pewno nie należy do ulubionych zajęć, którym chcielibyśmy poświecić swój wolny czas. Trzeba przecież dobrze zdefiniować swoje potrzeby, zabrać oferty, a następnie porównać  je w różnych bankach czy firmach ubezpieczeniowych. Tego wysiłku można sobie zaoszczędzić mając doradcę OVB, który jest licencjonowanym ekspertem i zna się na wszystkich ważnych zagadnieniach związanych z finansami. Aby opracować idealną strategię, doradca najpierw omawia z klientem jego cele i życzenia. Jeśli plany ulegają zmianie, nie ma się czym przejmować, bo doradca OVB jest zawsze dostępny dla swoich klientów i w każdej sytuacji  może odpowiednio zmodyfikować planowanie finansowe.

2. Strategia wyboru premium

Skąd doradca OVB wie, które produkty finansowe są najlepsze? Czy dysponuje wiedzą o wszystkich dostawcach usług finansowych działających na rynku? No właśnie! Mamy przemyślaną strategię: OVB wybiera swoich partnerów produktowych tylko spośród najbardziej renomowanych instytucji działających na rynku:  banków, towarzystw ubezpieczeniowych lub innych firm z branży. Dzięki temu nasi doradcy mają do dyspozycji pulę najlepszych produktów, z której wybierają najbardziej odpowiedni dla danego klienta. Centrala OVB zapewnia stałą kontrolę oferty produktów przygotowanych przez swoich partnerów.  

3. Prowizja zamiast honorarium

Oczywiście żadne profesjonalne doradztwo finansowe nie jest darmowe. Jednak klient nie płaci doradcy OVB żadnego honorarium. Wynagrodzeniem dla niego jest prowizja wypłacana przez partnerów produktowych OVB. Uważamy, że takie rozwiązanie jest korzystne dla naszych klientów, oznacza bowiem, że mają oni możliwość skorzystania z porady niezobowiązująco, a więc bezpłatnie.

Jesteś zainteresowany? Umów się na wstępne spotkanie z doradcą OVB w Twojej okolic

Przeczytaj również:

| OVB Allfinanz Polska

OVB pomaga

Wielu Pośredników Finansowych OVB postrzega swoją pracę jako misję niesienia pomocy. Czasem jednak oni sami jej potrzebują. Tak jak rodzice małej Zuzi, która urodziła się w 25 tygodniu ciąży i zmaga się z niepełnosprawnością. Szansą na normalne życie jest dla niej kosztowna rehabilitacja. Dlatego zwracają się o wsparcie do wszystkich, którzy wierzą w moc wspólnego pomagania.  

Frau in Küche mit Zettelwirtschaft und Computer

| OVB Allfinanz Polska

Kto rano wstaje, ... ten ma lepsze zabezpieczenie emerytalne

Myślenie o emeryturze w młodym wieku? Zdarza się to tylko nielicznym. Jednak korzyści wczesnego zabezpieczenia emerytalnego są ogromne.