Między kwiatami a biznesem

Eva Chlupáčková prowadzi własną kwiaciarnię od kilku lat i codziennie robi to z wielką pasją. Oprócz kreatywności, jaką musi wykazać się jako florystyka, w swojej działalności lubi przede wszystkim aspekt biznesowy. Właśnie w tym względzie może liczyć na pomoc OVB.

Kolorowy dzień pracy

Eva zawsze miała do tego smykałkę. Kwiaciarnię założyła dzięki swojej teściowej. „Każdy dzień jest ciekawy, bo praca florystki opiera się na kreatywności i zmienia się wraz z porami roku. Mam też do wykonania wiele zadań jako przedsiębiorca, co bardzo mnie pochłania. Największą radość sprawia mi zazwyczaj planowanie finansów w styczniu”, relacjonuje. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania i zawsze trzeba pamiętać, aby dostosowywać się do życzeń Klientów. „Obecnie chciałabym bardziej skoncentrować się na sprzedaży online.”

Niezawodny partner w życiu prywatnym i zawodowym

Eva spotkała Hanę Hanákovą z OVB na seminarium, organizowanym przez „Businesswomen Club”, w którym obie brały udział. „Hana zaoferowała mi pomoc w kwestiach finansowych”, opowiada Eva, która już po pierwszym spotkaniu zdecydowała się zostać Klientką OVB. „Hana Hanáková przedstawiła swój system pracy i zapytała mnie i mojego męża, w jakim momencie życia się znajdujemy i co chcemy osiągnąć. Potrzebowaliśmy wtedy lokat oszczędnościowych dla mnie i naszego syna, a także pomocy przy zaciągnięciu kredytu”, mówi Eva. Także w kwestiach finansowych, dotyczących kwiaciarni Eva mogła liczyć na Doradcę OVB. „Zawsze kiedy potrzebuję czegoś dla moich pracowników, mogę zwrócić się o odpowiednie ubezpieczenia, czy też środki na świadczenia emerytalne.”

Gwarancja bezpiecznej przyszłości

Bogactwo oferty jest tym, co Eva szczególnie ceni sobie w usługach OVB. „Hana doradza mi kompleksowo. To ona kontroluje stale wszystkie zawarte przeze mnie umowy, aby nasze zabezpieczenie było zawsze aktualne”, mówi Eva. „Najwyższy priorytet mają na tę chwilę inwestycje, które przewidziane są na edukację naszego syna”, dodaje. Dzięki OVB Eva nie tylko zabezpieczyła się na przyszłość, lecz także zyskała przyjaciółkę. „Cieszę się za każdym razem, kiedy wpada na kawę. Uwielbiam nasze rozmowy – także wtedy, gdy nie chodzi o finanse.”