Bez granic – międzynarodowa kariera w OVB

Árpád Horváth jest węgierskim Pośrednikiem Finansowym OVB, który przeniósł się do Francji w 2016 roku, aby móc się dalej rozwijać zawodowo. Ten odważny krok nie był łatwy, ale ostatecznie się opłacił. Árpád jest dziś przedsiębiorcą odnoszącym sukcesy, który realizuje marzenia i ani przez chwilę nie żałuje swojej decyzji.

Kto nie próbuje, ten nie wygrywa!

Będąc Pośrednikiem Finansowym na Węgrzech Árpád miał wrażenie, że w swojej ojczyźnie nie ma wystarczająco dużo możliwości rozwoju. Węgierski rynek był po prostu za mały dla ambitnego Árpáda i dlatego zaczął szukać innych możliwości. „Całkiem przypadkowo rozmawiałem z moim kolegą o przeprowadzce do Francji. W tamtym czasie rynek doradztwa finansowego we Francji nie był jeszcze szczególnie rozwinięty, widzieliśmy tam ogromny potencjał i przestrzeń do samorealizacji”, relacjonuje.  Árpád uczył się francuskiego, podróżował co miesiąc na kilka dni do Strasburga i tam nawiązywał pierwsze kontakty. W końcu w 2016 roku przeprowadził się do Francji.

Trudne początki

Swoim pierwszym Klientom Árpád musiał doradzać w języku angielskim, ponieważ jego francuski nie był jeszcze wystarczająco dobry. Było to pierwsze wyzwanie, jednak wiele razy musiał wyjść ze swojej strefy komfortu, zanim wreszcie poczuł się bardziej pewnie we Francji. Nie zniechęcał się, wręcz przeciwnie. W obcym sobie otoczeniu osiągnął najlepsze wyniki. Rozwijał się dalej zawodowo i mógł zbudować z sukcesem swój własny zespół. Jego zdaniem było to możliwe tylko dlatego, że OVB daje swoim współpracownikom tak wiele swobody. „Najlepsze w mojej pracy jest to, że mogę być swoim szefem i że nie muszę się przed nikim rozliczać.”

Think big!

Árpád jest zadowolony, ale wciąż jeszcze daleko mu do osiągnięcia swoich celów. Jego plan i jego wizja są jasne: chciałby rozwijać się dalej. Tak więc, może Francja wcale nie jest ostatnim krajem, na mapie jego rozwoju. Właśnie dzięki OVB jest to możliwe. „Jeśli jutro zechcę jechać do Szwajcarii, będę mógł tam budować zespół. Jeśli będę chciał zaczynać we Włoszech lub Rumunii, albo wrócić na Węgry, to mogę to zrobić. Właśnie ta elastyczność, jest moim zdaniem, dużą zaletą pracy w OVB, którą młodzi ludzie tak bardzo sobie cenią.”