Witamy w OVB

Aby pracować jako Pośrednik Finansowy, nie musisz dopasowywać się do narzuconego schematu. Szukamy ludzi o różnorodnych osobowościach.

Aplikuj teraz

»Oferujemy różnorodne możliwości rozwoju zawodowego«.

Dla nas nie jest najważniejsze Twoje perfekcyjnie napisane CV. Przeciwnie, tylko niestandardowe podejście i gotowość przekraczania horyzontów prowadzą do rozwoju. Nie szukamy maszyn, ale prawdziwych ludzi, którzy kierują się w życiu sercem i rozumem, a to co robią, robią z pasją. Dlatego oferujemy bardzo różne możliwości rozwoju zawodowego.

Furtka do prawdziwej kariery

Wiktor (19),

»W tym roku zdałem maturę i cieszę się, że mam to już za sobą. Dalsze studia lub dokształcanie się oznaczałoby poświęcanie czasu na teorie i tematy nie związane z codziennym życiem.

To dla mnie nie ma sensu. Nie wiedziałem jednak, że można dołączyć do OVB zaraz po ukończeniu szkoły i od doświadczonych kolegów nauczyć się, jak pracować z Klientami jako Pośrednik Finansowy. I przyznam, że jak na razie sprawy idą w dobrym kierunku i wiąże wiele swoich planów z OVB«.

 

Czy mam szansę na karierę zawodową w OVB nie posiadając wyższego wykształcenia?

Nie musisz być profesjonalnym finansistą, aby rozpocząć z nami współpracę.

Na naszych szkoleniach dowiesz się od podstaw, wszystkiego, czego będziesz potrzebować w swojej przyszłej pracy.

Od samego początku zdobywasz w swoim zespole potrzebną wiedzę i doświadczenie. Szkolenia są w naszej pracy bardzo ważne.

Jakie zalety ma praca w OVB?

Duże możliwości awansu i ekscytująca praca na co dzień to tylko dwie z wielu zalet pracy, jakie otrzymujesz jako Pośrednik Finansowy w OVB. Dowiedz się więcej na temat swoich szans.

Zalety pracy w OVB

Ekscytująca praca dodatkowa dla studiujących

Julita (25)

»Ukończyłam studia licencjackie na wydziale ekonomii i już podczas studiów zrozumiałam, że nie wyobrażam sobie codziennej pracy, w której niemiałabym bezpośredniego kontaktu z ludźmi.

Pracując jako Pośrednik Finansowy, wiem, że moje oczekiwania mogą być spełnione: wykorzystuje swoje predyspozycje społeczne i umiejętności empatii, a jednocześnie pozostaję wierna swojej specjalizacji. Ponadto mam możliwości rozwoju osobistego i awansu zawodowego«.

 

Czy OVB jest dla mnie, jeżeli mam wysokie wymagania?

Jeśli jesteś świeżo po studiach, możemy zaoferować Ci optymalne środowisko, w którym możesz wykorzystać swoją wiedzę w życiu zawodowym.

Będąc ambitnym, możesz szybko awansować, a nawet poprowadzić własny zespół.

Wyjątkowa szansa

Poznajesz siebie na nowo i masz ochotę pójść nową ścieżką. Złóż swoją ofertę, aby zadbać o przyszłość jako Doradca OVB.

Aplikuj teraz