Chcesz poszukiwać nowych dróg zawodowych? Zacznij karierę u nas!

Elastyczność, samostanowienie oraz sensowne zadania przynoszące spełnienie – to elementy, które sprawiają, że praca na stanowisku Doradcy OVB jest tak wyjątkowa.

Tylko Twoje zaangażowanie decyduje o tym, jak daleko możesz u nas dojść. Jeśli nie masz ochoty na monotonną, zawodową codzienność a zamiast tego chcesz być niezależny/a i jednocześnie pracować z kompetentnymi i przyjaznymi kolegami, to dobrze trafiłeś/aś.

Ty też możesz zostać Doradcą OVB!

Aplikuj teraz

Co wyróżnia pracę dla nas?

Każdy, kto szuka pewnej pracy, która oferuje samostanowienie, niezależność i elastyczność, trafił we właściwe miejsce. Uważamy, że człowiek może dać z siebie wszystko tylko wtedy, gdy podąża za własnym rytmem.

Intensywna praca zespołowa jest w tym najważniejsza. Ponieważ jesteśmy głęboko przekonani, że najlepsze wyniki pracy można osiągnąć dzięki ścisłej współpracy z kolegami. Twoja codzienna praca u nas jest przeciwieństwem rutyny. Każdy Klient ma bardzo indywidualne potrzeby i wyobrażenia oraz wymaga od Ciebie nowego podejścia. Jako Doradca OVB jesteś partnerem po stronie Klientów i pomagasz im podejmować właściwe decyzje finansowe oraz realizować osobiste cele i życzenia.

Aplikuj teraz i korzystaj z zalet pracy

Jakie oferujemy możliwości rozpoczęcia kariery?

Aby zacząć pracę jako Doradca OVB, nie musisz wpasowywać się w żaden schemat. Nie poszukujemy „gładkich” osobowości.

Nie musisz być specjalistą w zakresie finansów, aby do nas dołączyć. Na naszych szkoleniach dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz do przyszłej pracy. Absolwentom uniwersytetów oferujemy również idealne warunki do zastosowania zdobytej wiedzy w pracy zawodowej. A może próbujesz właśnie wrócić do pracy po dłuższej przerwie? To żaden problem! Z nami możesz sam decydować, kiedy, gdzie i ile chcesz pracować. Specjaliści w zakresie finansów, którzy nie widzą dalszych możliwości rozwoju w swojej obecnej pracy, są również mile widziani.

Zacznij karierę w OVB

Jakie są u nas możliwości rozwoju?

Z nami Twoja kariera jest w dobrych rękach. Z naszym planem kariery każdy ma takie same możliwości rozwoju.

W OVB każdy Doradca przechodzi przez wykwalifikowany i wielopoziomowy plan kariery, który umożliwia ciągły rozwój. Osiągnięcie kolejnego poziomu kariery zawsze wiąże się ze teoretycznym szkoleniem i dalszym kształceniem oraz praktycznym doświadczeniem. W codziennej pracy każdy z naszych Doradców otrzymuje wsparcie swojego zespołu i kierownictwa.

Aplikuj już teraz i rozpocznij swój rozwój osobisty

Jakie warunki powinien spełniać kandydat?

Dla nas nie liczy się Twoje CV, ale to, kim jesteś i co chcesz osiągnąć. Decydujące są: silny charakter oraz zdolności interpersonalne w kontaktach międzyludzkich, które charakteryzują dobrego Doradcę.

U nas człowiek jest w centrum uwagi. W związku z tym powinieneś/powinnaś podchodzić do Klientów i współpracowników w otwarty i przyjazny sposób. Ważna jest przy tym jednoznaczna i zrozumiała komunikacja. Jako osoba empatyczna możesz ponadto wczuć się dobrze w swoich Klientów. Zawodowa codzienność Doradcy jest bardzo zróżnicowana. Aby nigdy nie stracić orientacji, musisz umieć dobrze ustrukturyzować swoją pracę oraz ustalić priorytety. Aby móc zmieniać stan rzeczywisty Twoich Klientów zgodnie z ich celami i życzeniami, powinieneś/powinnaś mieć również dobre umiejętności analityczne.

Aplikuj teraz i udowodnij swoje mocne strony