Advisor image OVB

Karol Żukowski — Łódź

Dyrektor Okręgu OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.

W zrozumiały sposób przedstawię Ci tematykę dotyczącą finansów.

W dobrym doradztwie finansowym najważniejsze jest zrozumienie tematu i podejmowanych działań. Dlatego szczegółowo wyjaśnię Ci, dlaczego polecam określone rozwiązanie finansowe oraz w jakim stopniu odpowiada ono Twoim indywidualnym potrzebom.

Nawiązanie kontaktu

Doradzam systemowo

Analiza, doradztwo i serwis – to części składowe naszej usługi. Rozpoczynamy od wywiadu analitycznego, w którym poświęcam wystarczająco dużo czasu, aby Cię poznać. Jaka jest Twoja sytuacja finansowa? Czy są jakieś plany na przyszłość? Jakie masz życzenia i cele? Na tej podstawie przeprowadzana jest konsultacja, podczas której przedstawiam Ci rozwiązanie finansowe dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. W celu dostosowania Twojego finansowego planowania do aktualnych warunków życia, odbywamy również regularne spotkania serwisowe.

Chcesz poszukiwać nowych dróg zawodowych? Zacznij karierę u nas!

Elastyczność, samostanowienie oraz sensowne zadania przynoszące spełnienie – to elementy, które sprawiają, że praca na stanowisku doradcy finansowego OVB jest tak wyjątkowa.
Tylko Twoje zaangażowanie decyduje o tym, jak daleko możesz u nas dojść. Jeśli nie masz ochoty na monotonną, zawodową codzienność a zamiast tego chcesz być niezależny/a i jednocześnie pracować z kompetentnymi i przyjaznymi kolegami, to dobrze trafiłeś/aś.

Pogłębianie wiedzy przynosi efekty

Moja kariera pokazała mi, że każdego dnia mogę uczyć się czegoś nowego, a tym samym doskonalić swoje umiejętności. Co więcej, wiedza i determinacja to dwa ważne czynniki udanej kariery. Dlatego chciałbym zachęcić wszystkich, nawet tych nie posiadających jeszcze specjalistycznej wiedzy w dziedzinie finansów i ubezpieczeń, aby odważyli się na przekwalifikowanie.  Ja od samego początku mogłem liczyć na wsparcie osoby, która wprowadziła mnie w tajniki zawodu pośrednika finansowego i której w pełni mogłem zaufać. Dzięki temu zyskałem umiejętności, które pomagają mi w mojej codziennej pracy. Więcej można dowiedzieć się oglądając film.

Advisor image OVB

Karol Żukowski

Dyrektor Okręgu OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.

ul. Dowborczyków 30/34
90-019 Łódź

Karol Żukowski

Dyrektor Okręgu OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.

ul. Dowborczyków 30/34
90-019 Łódź

Kontakt z OVB Łódź


Prosimy o zaproponowanie terminu osobistej rozmowy kwalifikacyjnej.
 :