Advisor image OVB

Jakub Przybyłek — Poznań

Kierownik Okręgu OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.

W zrozumiały sposób przedstawię Ci tematykę dotyczącą finansów.

W dobrym doradztwie finansowym najważniejsze jest zrozumienie tematu i podejmowanych działań. Dlatego szczegółowo wyjaśnię Ci, dlaczego polecam określone rozwiązanie finansowe oraz w jakim stopniu odpowiada ono Twoim indywidualnym potrzebom.

Nawiązanie kontaktu

Doradzam systemowo

Analiza, doradztwo i serwis – to części składowe naszej usługi. Rozpoczynamy od wywiadu analitycznego, w którym poświęcam wystarczająco dużo czasu, aby Cię poznać. Jaka jest Twoja sytuacja finansowa? Czy są jakieś plany na przyszłość? Jakie masz życzenia i cele? Na tej podstawie przeprowadzana jest konsultacja, podczas której przedstawiam Ci rozwiązanie finansowe dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. W celu dostosowania Twojego finansowego planowania do aktualnych warunków życia, odbywamy również regularne spotkania serwisowe.

Chcesz poszukiwać nowych dróg zawodowych? Zacznij karierę u nas!

Elastyczność, samostanowienie oraz sensowne zadania przynoszące spełnienie – to elementy, które sprawiają, że praca na stanowisku doradcy finansowego OVB jest tak wyjątkowa.
Tylko Twoje zaangażowanie decyduje o tym, jak daleko możesz u nas dojść. Jeśli nie masz ochoty na monotonną, zawodową codzienność a zamiast tego chcesz być niezależny/a i jednocześnie pracować z kompetentnymi i przyjaznymi kolegami, to dobrze trafiłeś/aś.

Co wyróżnia pracę dla nas?

Każdy, kto szuka pewnej pracy, która oferuje samostanowienie, niezależność i elastyczność, trafił we właściwe miejsce. Uważamy, że człowiek może dać z siebie wszystko tylko wtedy, gdy podąża za własnym rytmem.

Intensywna praca zespołowa jest w tym najważniejsza. Ponieważ jesteśmy głęboko przekonani, że najlepsze wyniki pracy można osiągnąć dzięki ścisłej współpracy z kolegami. Twoja codzienna praca u nas jest przeciwieństwem rutyny. Każdy Klient ma bardzo indywidualne potrzeby i wyobrażenia oraz wymaga od Ciebie nowego podejścia. Jako Doradca OVB jesteś partnerem po stronie Klientów i pomagasz im podejmować właściwe decyzje finansowe oraz realizować osobiste cele i życzenia.

Aplikuj teraz i korzystaj z zalet pracy

Advisor image OVB

Jakub Przybyłek

Kierownik Okręgu OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.

ul. Winklera 1 lokal 2.01
60-246 Poznań

Jakub Przybyłek

Kierownik Okręgu OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.

ul. Winklera 1 lokal 2.01
60-246 Poznań

Kontakt z OVB Poznań


Prosimy o zaproponowanie terminu osobistej rozmowy kwalifikacyjnej.
 :