Advisor image OVB

Agata Giemza — Strzelin

Kierownik Okręgu OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.

Nie usłyszysz ode mnie technicznego żargonu.

W dobrym doradztwie finansowym najważniejsze jest zrozumienie każdego kroku. Dlatego wyjaśnię Ci szczegółowo, dlaczego polecam dane rozwiązanie finansowe oraz w jakim stopniu odpowiada ono Tobie i Twoim indywidualnym potrzebom.

Nawiązanie kontaktu

Doradzam systemowo

Analiza, doradztwo i serwis – to części składowe naszej usługi. Rozpoczynamy od wywiadu analitycznego, w którym poświęcam wystarczająco dużo czasu, aby Cię poznać. Jaka jest Twoja sytuacja finansowa? Czy są jakieś plany na przyszłość? Jakie masz życzenia i cele? Na tej podstawie przeprowadzana jest konsultacja, podczas której przedstawiam Ci rozwiązanie finansowe dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. W celu dostosowania Twojego finansowego planowania do aktualnych warunków życia, odbywamy również regularne spotkania serwisowe.

Chcesz poszukiwać nowych dróg zawodowych? Zacznij karierę u nas!

Elastyczność, samostanowienie oraz sensowne zadania przynoszące spełnienie – to elementy, które sprawiają, że praca na stanowisku doradcy finansowego OVB jest tak wyjątkowa.
Tylko Twoje zaangażowanie decyduje o tym, jak daleko możesz u nas dojść. Jeśli nie masz ochoty na monotonną, zawodową codzienność a zamiast tego chcesz być niezależny/a i jednocześnie pracować z kompetentnymi i przyjaznymi kolegami, to dobrze trafiłeś/aś.

Praca z ludźmi sprawia, że jestem szczęśliwa

Jako doradca jestem ekspertem we wszystkich sprawach życiowych moich klientów. Często jestem polecana przez klientów, także dlatego, że pełnię funkcję sołtysa. W moim zespole każda osoba dysponuje określonymi kompetencjami kompetencje, dzięki czemu możemy zaoferować każdemu klientowi optymalnie dobrane produkty. W ten sposób, praca z ludźmi w zakresie doradztwa sprawia nam największą przyjemność. Obejrzyj film i zobacz, jak wygląda nasza praca.

Advisor image OVB

Agata Giemza

Kierownik Okręgu OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.

ul. Dzierżoniowskiej 16B
57-100 Strzelin

Agata Giemza

Kierownik Okręgu OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.

ul. Dzierżoniowskiej 16B
57-100 Strzelin

Kontakt z OVB Strzelin


Prosimy o zaproponowanie terminu osobistej rozmowy kwalifikacyjnej.
 :