Advisor image OVB

Wojciech Halczok — Bytom

Kierownik Okręgu OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.

W zrozumiały sposób przedstawię Ci tematykę dotyczącą finansów.

W dobrym doradztwie finansowym najważniejsze jest zrozumienie tematu i podejmowanych działań. Dlatego szczegółowo wyjaśnię Ci, dlaczego polecam określone rozwiązanie finansowe oraz w jakim stopniu odpowiada ono Twoim indywidualnym potrzebom.

Nawiązanie kontaktu

Doradzam systemowo

Analiza, doradztwo i serwis – to części składowe naszej usługi. Rozpoczynamy od wywiadu analitycznego, w którym poświęcam wystarczająco dużo czasu, aby Cię poznać. Jaka jest Twoja sytuacja finansowa? Czy są jakieś plany na przyszłość? Jakie masz życzenia i cele? Na tej podstawie przeprowadzana jest konsultacja, podczas której przedstawiam Ci rozwiązanie finansowe dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. W celu dostosowania Twojego finansowego planowania do aktualnych warunków życia, odbywamy również regularne spotkania serwisowe.

Chcesz poszukiwać nowych dróg zawodowych? Zacznij karierę u nas!

Elastyczność, samostanowienie oraz sensowne zadania przynoszące spełnienie – to elementy, które sprawiają, że praca na stanowisku doradcy finansowego OVB jest tak wyjątkowa.
Tylko Twoje zaangażowanie decyduje o tym, jak daleko możesz u nas dojść. Jeśli nie masz ochoty na monotonną, zawodową codzienność a zamiast tego chcesz być niezależny/a i jednocześnie pracować z kompetentnymi i przyjaznymi kolegami, to dobrze trafiłeś/aś.

OVB w Bytomiu

Od 2003 roku rozpoczęliśmy współpracę z Międzynarodowym Przedsiębiorstwem Finansowym OVB ALLFINANZ Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. funkcjonującą w 15 krajach od 1970 roku.

To co wyróżnia naszą Strukturę to etyczne, długoterminowe i indywidualne podejście do pracy z Klientem. Specjalizujemy się w finansowaniu nieruchomości poprzez kredyty hipoteczne, zabezpieczenie rodzin na wypadek zdarzeń losowych, niezdolności do pracy lub choroby. Pomagamy w uzyskaniu korzyści podatkowych przy zakupie samochodu i maszyn do firmy poprzez leasing lub wynajem długoterminowy.

Optymalizujemy podatki dzięki wszelkim ulgom i wykorzystaniu tarczy podatkowej. Zajmujemy się również w zorganizowaniu prywatnej zagwarantowanej emerytury po zakończeniu aktywności zawodowej, a także dostępu do prywatnej służby zdrowia. Naszym zadaniem jest również pomoc w zbudowaniu gwarantowanego kapitału na start w dorosłe życie dla dzieci.

Dodatkowo naszą misją jest zbudowanie największej organizacji finansowej w Polsce poprzez odnajdywanie i kreowanie nowych liderów w branży finansowej.

Osoby kontaktowe w OVB w Bytomiu

Advisor image OVB

Wojciech Halczok

Kierownik Okręgu OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.

ul. Chrzanowskiego 19
41-902 Bytom

Wojciech Halczok

Kierownik Okręgu OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.

ul. Chrzanowskiego 19
41-902 Bytom

Kontakt z OVB Bytom


Prosimy o zaproponowanie terminu osobistej rozmowy kwalifikacyjnej.
 :